نقش های یک متخصص قلب و عروق

موضوعات زیادی وجود دارد که از نظر سلامتی بر نژاد بشر تأثیر می گذارد. این امر منجر به نیاز به آموزش متخصصان در همه زمینه ها شده است تا بتواند از عهده همه مسائل پیش آمده برآید. ممکن است با عروق خونی ، سیستم قلبی عروقی و حتی قلب خود مشکل داشته باشید. وقتی چنین مسائلی پیش آمد ، لازم است بلافاصله به متخصص قلب مراجعه کنید.

یک متخصص قلب قادر به کنترل شرایط مختلف است و شامل فشار خون بالا ، بیماری عروق کرونر قلب ، سوفل قلب و حتی حملات قلبی است. متخصص قلب باید طب پیشگیری را درمان کند ، بیماری های قلبی را درمان کند و همچنین در صورت نیاز تشخیص همان را بدهد. همچنین ممکن است از متخصص قلب و عروق خواسته شود که اقدامات جراحی را انجام دهد ، حتی اگر این موارد فقط در موارد جزئی محدود باشد.

داروی پیشگیری

مشکلات قلبی معمولاً مزمن هستند و ممکن است برای مدت زمان طولانی وجود داشته باشند. به همین دلیل است که متخصص قلب در پزشکی پیشگیرانه بسیار سخت کار می کند تا پیشرفت بیماری را خنثی و در نهایت معکوس کند. متخصص قلب استنت قلب باید معاینه بدنی و همچنین مصاحبه از بیمار را انجام دهد تا وضعیت آنها مشخص شود و همچنین وجود مشكلات قلبی پیش بینی كند. همچنین لازم است نوعی دارو برای بیماران تجویز شود و همچنین در مورد سبک زندگی توصیه هایی شود تا از تداوم و بهبود سلامت قلب بیمار اطمینان حاصل شود.

آزمایش تشخیصی

اصلی ترین ابزاری که متخصص قلب از آن استفاده می کند اکوکاردیوگرام به اختصار ECG است. این به متخصص قلب اجازه می دهد تا بداند سلامت قلب بیمار خوب است یا خیر. این نقش متخصص قلب است که نتایج را همانطور که دیده می شود تفسیر کند. وی همچنین باید سایر نتایج انجام شده روی ادرار و خون بیمار را تفسیر کند. تست استرس نیز انجام و سپس بررسی می شود. آزمایشات کاتتریزاسیون قلب نیز برای تعیین چگونگی عملکرد قلب انجام می شود.

الکتروفیزیولوژی

این یک تخصص قلب و عروق است و بیشتر در معالجه اختلالات مربوط به ریتم قلب شما متمرکز است. متخصصان قلب با انجام یک عمل جراحی کاملاً مختصر ، یک ضربان ساز را به بیمار پیوند می زنند. الکتروفيزيولوژي شامل دفيبريلاسيون الکترونيکي است که در اصل قلب را شوک مي دهد تا بتواند به آن کمک کند تا مجدداً شروع به ريتم قلب منظم کند.